Aktualności

15.06.2023 – Jesteśmy na Propak Asia

W ramach raportu z przeglądu producentów, jesteśmy na targach opakowań ProPak Asia 2023. jest ciekawie i coraz bardziej eko 🌱 poza tym niespodziewane spotkanie z kolegą z Europy Michele Tappa 🥳. Rosnące zapotrzebowanie na produkty ekologiczne o niskiej stopie emisyjności rosnie z roku na rok. Dla nas czas odwiedzania naszych producentów i zbierania nowości dla naszych kontrahentów.

30.06.2022 – Jesteśmy przedstawicielami firmy IPRINT w Polsce!

Firma IPRINT zajmuję się produkcją wysokiej jakości papieru biurowego i drukarskiego o różnej gramaturze. Wysoka jakość produktu, pozytywny wynik weryfikacji prawno-finansowej jak i zrealizowane zamówienia przyczyniły się do zawężenia naszych relacji biznesowych. Jest nam bardzo miło poinformować, że podpisaliśmy umowę i tym samym staliśmy się jedynym przedstawicielem firmy IPRINT na terenie RP.

26.10.2021 – 29.10.2021 A+A 2021 – Covguard na największych targach BHP na świecie

The Sense of Market i Covguard na największych i najważniejszych targach BHP na świecie! 💙🤍💙Mamy wielką przyjemność prezentować nasze rękawice medyczne linii Covguard na tegorocznej edycji targów A+A w Düsseldorfie. Covguard jest oficialnie pierwszym produktem zarejestrowanym w Europie, spełniającym najnowsze kryteria Europejskiej Regulacji Wyrobów Medycznych MDR. Najwyższej jakości nitryl, system zapewnienia jakości procesu produkcyjnego i automatyzacja pakowania, sprawia że rękawice covguard stają się benchamarkiem rynku rękawic klasy premium. Zapraszamy na nasze stoisko w Hali nr 5.

06.09.2020 – 09.09.2020 FOOD PACK ASIA 2021 – pakowanie eko i nie tylko

Targi opakowań i procesu pakowania FOOD PACK ASIA 2021 jak zwykle pełne są ciekawych rozwiązań i technologicznych nowinek. My odwiedzilismy targi z ofertą naszych biodegradowalnych ekologicznych opakowań z bioplastiku firmą BIO-ECO. Bioplastik bez wątpienia staje się materiałem przyszłości zastępując plastik i wpisując się w strefę ekologicznych materiałów spełniających nowe dyrektywy unijne. Na targach spotkaliśmy producentów opakowań papierowych nie wchłaniających wilgoci oraz maszyn zgrzewczych. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z targów a wszystkich zainteresowanych współpracą do konatktu z nami.

11.03.2021 Odwiedziny producenta lateksu

Import lateksu (lateks płynny, półprodukty lateksowe) należy do jednych z naszych flagowych działań. W ramach renegocacji współpracy na kolejny rok udajemy się na południe Tajlandii, w odwiedziny do jednego z największych producentów lateksu na świecie. Bezpośredni kontakt z producentem sprzyja relacjom biznesowym. Jak zwykle moglismy liczyć na ciepłe przyjęcie i doskonałą organizację spotkania.

03.02.2021 THE SENSE OF MARKET podpisuję umowę stając się wyłącznym przedstawicielem firmy BIO-ECO w UE.

Firma The Sense of Market podpisuję umowę stając się tym samym wyłącznym dystrybutorem firmy Bio-Eco w Unii Europjeskiej. Podpisanie umowy zostało połączone z jednoczesnym startem strony http://www.bioecopoland.com której administratorem stała się firma The Sense of Market.

Firma Bio-Eco jest jedną z kluczowych firm zajmującą się produkcją przyjaznych dla środowiska opakowań kompostowalnych z bioplastiku. Udział opakowań z bioplastiku zwiększa się wraz z obostrzeniami unijnymi wprowadzonymi w 2021 roku obejmującymy dystrybuje jednorazowych opakowań plastikowych.

Cieszymy się ,że możemy zaoferowac najwyższej klasy produkty w najniższej rynkowej cenie.

zapraszamy do kontaktu

http://www.bioecopoland.com

02.12.2020 – 13.12.2020 Thailand International Motor Expo 2020 – milion odwiedzających w 3 dni!

Na targach pojawiliśmy się na zlecenie przeglądu materiałów pielęgnacyjnych branży automotive . Korzystajac z okazji chcieliśmy zaprezentować wam naszą fotorelację z tych bardzo ekscytujących Targów!
Były to pierwsze targi  samochodowe na duża skalę od czasów Pandemii. Trzeba przyznać, że organizatorzy staneli na wysokości zadania i pomimo pandemii zoragnizowali wystawę, która już po kilku dniach osiagnęła milion odwiedzających. Maseczki, dystans socjalny, screening termowizyjny jak i pełna dostepność srodkow dezynfekcyjnych była na całej powierzchni targowej.
Niesamowicie miło było nam wreszcie od prawie roku poczuć atmosfere targowa w pełnej skali . Nie bez powodu Bangkok nazywany jest Detroit Azji. Zamiłowanie do motoryzacji jest tutaj bardzo silne i przemysl motoryzacyjny jak i branż pokrewnych (kosmetyki i środki ochronne, którymi się zajmujemy ) ma tu sie naprawdę dobrze.
Z branży motorowej kilka premier dla rynky azjatyckiego między innymi SUV firmy Aston Martin.  Do innych rynkowo ważnych prezentacji należała na pewno Toyota Corolla Cross czy może mniej znane z naszego rodzimego rynku auta firmy MG. Z branży kosmetyków i materiałów pielegnacyjnych nawiązalismy kontakt z przedstawicielem automotive microfibre – wysokiej klasy mikrofibry jak i producentami kosmetyków samochodowych ukierunkowanych na rynek USA [niedługo to już się zmieni ;)]. Dla zainteresowanych produktami tej branży zapraszamy do kontaktu z nami.


25.11.2020 – 27.11.2020 POWERex ASIA Odnawialne żródła i niekonwencjonalne rozwiązania.

25.11.2020 – 27.11.2020 MARITIME & OFFSHORE technology nowa droga rozwoju przemysłu morskiego

Zarówno ekspozycje POWERex ASIA jak MARITIME & Offshore technology 2020 utrzymały w tym roku swoją pełną formułe targową. Powoli redukowane restrykcje pandemiczne pozytywnie wpłynęły na pokaźną ilośc wystawców prezentujacych swoje produkty. Widoczne jest skupienie uwagi na rozwiązaniach dla odbiorców zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii jak i przenośnymi produktami zasilającymi. W branży morskiej zauwazylismy duża ilośc wystwawców oferujacych rozwiazania logistyczno-transportowe ale nie zabrakło oczywiście produktów z branży żeglarskiej i motorowodnej skierownych do mniejszych odbiorców.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami rozwojowymi swojej działalności i nawiązaniem współpracy handlowej nie tylko w tej gałezi przemysłu zapraszamy do kontaktu.18.11.2020 – 22.11.2020 ACT FORUM 2020 – wzornictwo, jakość i myśl techniczna!

Pomimo restrykcji spowodowanych pandemią tegoroczne targi ACT FORUM 2020 DESIGN+BUILT nie zawiodły. Kilka producentów przykuło naszą uwagę prezentowaną jakością, interesującym wzornictwem oraz bardzo ciekawą innowacyjną myślą techniczną. Zauważyliśmy wzrost ilosći wystawców prezentujacych ciekawe rozwiązania elektroniczne powiązane z rynkiem medycznym. podpisaliśmy 3 umowy handlowe (na elektronikę security pod potrzeby COVID-19, tekstylia o szerokim zastosowaniu i ciekawym wzornictwie, oraz sztuczną trawę do obiektów sportowych, rekreacyjnych i domów.
Zapraszamy do obejżenia fotorelacji z targów i kontaktu jeśli zainteresowani jesteście państwo prezentowanymi wystawcami bądź interesują was pokrewne produkty.


22.09.2020 – 30.09.2020 THAIFEX – ANUGA 2020 – nie mogło nas tam zabraknąć!

Ponad 700 wystawców z 15 krajów bierze udział w tegorocznej edycji jednych z największych i njbardziej prestiżowych targów żywności na świecie : Thaifex-Anuga 2020, organizowanych w IMPACT Arena Exhibition and Convention Center, Muang Thong Thani w Tajlandii. Tegoroczna edycja była nie tylko kolaboracją targów tajskich i niemieckich ale jednocześnie połączeniem konwencjonalnej struktury stacjonarnej ze spotkaniam i warsztatami online.

Mr. Kalin Sarasin, Przewodniczący Izby Handlowej w Tajlandii podkreśla znaczenie rynku żywnosciowego w Tajlandii.
“Tajlandia jest 11ta na liscie największych producentów i exporterów produktów rolnych i żywnościowych i na szczycie rynku azjatyckiego z 1.25 trylilion baht.”

Nowością na tegorocznych targach stała się nowa sekcja pod szyldem : ” JEDZ ROZSĄDNIE “, która skupia swoją uwagę nie tylko na smaku, ale także na pochodzenie produktów, procesowi produkcji i przechowywania.

Oczywiśćie nie mogło nas tam zabraknąć. Thaifex-Anuga 2020 był dla nas czasem nie tylko pogłębiania kontaktów biznesowych na linii Polska – Tajlandia ale również niesamowity czas obcowania z magią żywności azjatyckiej.

Wszystkich zainteresowanych możliwościami rozwojowymi swojej działalności i nawiązaniem współpracy handlowej z dynamicznym rynkiem Tajlandii zapraszamy do kontaktu z nami.

A poniżej nasza krótka fotorelacje z targów.


%d
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close