Eksport z Tajlandii

Wymiana handlowa między Unią Europejską a Tajlandią nieustannie wzrasta. Dlatego coraz więcej podmiotów jest zainteresowanych eksportem towarów z Tajlandii na rynki Unii europejskiej w tym do Polski. Także eksport z Tajlandii wymaga odpowiedniej wiedzy prawnej i logistycznej. Dodatkowo w zależności od tego jaki typ produktów jest eksportowany, muszą one spełnić szereg wymagań prawnych i formalnych. W rezultacie The Sense Of Market z siedzibą w Bangkoku zapewnia swoim partnerom pełne wsparcie w zakresie poszukiwania firm eksportowych z Tajlandii. The Sense Of Market organizuje bezpieczny eksport,, chroniąc swoich Klientów przed popełnieniem błędów wynikających z niewiedzy lub braku doświadczenia. Jako partner strategiczny obecny zarówno w Tajlandii jak i w Polsce, czuwamy nad każdym etapem przedsięwzięcia. Dopilnujemy wszystkich kwestii formalnych związanych z eksportem towarów. Zorganizujemy transport i załadunek oraz wszystkie dokumenty niezbędne do bezpiecznej wysyłki twojego towaru.

  • Import z Azji bezpośrednio od producenta.
  • Siedziba w Bangkoku.
  • Przedstawiciel w Polsce .
  • Ciągła obecność na targach.
  • Umowy z producentami na wyłączność.
  • audyty producentów.
  • wsparcie w negocjacjach i organizowaniu transportu.

Nie wiesz czy eksporter z Tajlandii jest w stanie zaoferować atrakcyjne ceny sprzedaży. Dlatego razem z nami poznaj rynek i dowiedz się na jakie warunki możesz liczyć aby sprawdzić czy eksport z Tajlandii będzie dla Ciebie opłacalny. Wskutek czego przygotujemy dla Ciebie raport cenowy produktów, które chciałbyś importować. Na podstawie raportu będziesz mógł dokonać kalkulacji opłacalności inwestycji.

Szukasz eksporterów na terenie Tajlandii, którzy oferują poszukiwane przez Ciebie produkty i surowce. Wyszukamy interesujących Ciebie dostawców i sprawdzamy ich wiarygodność. Osobiście wizytujemy fabrykę producenta w Tajlandii i sprawdzamy na miejscu jak wygląda produkcja. Efektem wywiadu gospodarczego jest obszerny raport zawierający informacje kluczowe dla podjęcia decyzji o złożeniu zamówienia. Sprawdzamy jak wygląda fabryka dostawcy. Jaki jest zakres produkcji, możliwości produkcyjne. Raportujemy kto jest prawnym przedstawicielem firmy oraz czy firma posiada niezbędne licencje.

Eksport&import z Tajlandii.

W twoim imieniu wynegocjujemy najlepsze warunki cenowe z eksporterem. Ustalimy warunki spedycji i zweryfikujemy wymagane certyfikaty oraz licencje. W razie potrzeby eksportujemy próbki, które mogą być zarówno częścią bieżącej produkcji dostawcy jak i zostać wyprodukowane zgodnie z określonym wzorem. Organizujemy produkcję pod marką własną Klienta tzw. OEM (Original Equipment Manufacturer). Później czuwamy nad prawidłową organizacją i jakością produkcji. Nadzorujemy i monitorujemy stan zaawansowania realizacji zamówienia przez dostawcę. Organizujemy audyt w trakcie produkcji oraz dokonujemy kontroli przedwysyłkowej towaru. Inspekcje przeprowadzają wykwalifikowani inspektorzy a wyniki publikowane w raportach pokontrolnych są akceptowane przez dostawców oraz banki (akredytywa).

W końcu organizujemy i monitorujemy proces załadunku i transportu. Z tego powodu zapewniamy naszym Klientom najkorzystniejsze oferty spedycyjne, współpracując ze sprawdzonymi agencjami, które świadczą zarówno wysoką jakość usług jak i konkurencyjne ceny. Ostatecznie kompletujemy dokumenty wymagane przy odprawie celnej, które są niezbędne do skutecznego przeprowadzenia eksportu z Tajlandii. W efekcie nasz pracownik na miejscu koordynuje prawidłowy przebieg całego procesu wysyłki towaru, który bezpiecznie trafi do twojego magazynu.

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close