Eksport z Tajlandii

Wymiana handlowa między Unią Europejską a Tajlandią nieustannie wzrasta. Dlatego coraz więcej podmiotów jest zainteresowanych eksportem towarów z Tajlandii na rynki Unii europejskiej w tym do Polski. Także eksport z Tajlandii wymaga odpowiedniej wiedzy prawnej i logistycznej. Dodatkowo w zależności od tego jaki typ produktów jest eksportowany, muszą one spełnić szereg wymagań prawnych i formalnych. W rezultacie The Sense Of Market z siedzibą w Bangkoku zapewnia swoim partnerom pełne wsparcie w zakresie poszukiwania firm eksportowych z Tajlandii. The Sense Of Market organizuje bezpieczny eksport,, chroniąc swoich Klientów przed popełnieniem błędów wynikających z niewiedzy lub braku doświadczenia. Jako partner strategiczny obecny zarówno w Tajlandii jak i w Polsce, czuwamy nad każdym etapem przedsięwzięcia. Dopilnujemy wszystkich kwestii formalnych związanych z eksportem towarów. Zorganizujemy transport i załadunek oraz wszystkie dokumenty niezbędne do bezpiecznej wysyłki twojego towaru.

  • Import z Azji bezpośrednio od producenta.
  • Siedziba w Bangkoku.
  • Przedstawiciel w Polsce .
  • Ciągła obecność na targach.
  • Umowy z producentami na wyłączność.
  • audyty producentów.
  • wsparcie w negocjacjach i organizowaniu transportu.

Raporty cenowe produktów z Tajlandii.

Nie wiesz czy eksporter z Tajlandii jest w stanie zaoferować atrakcyjne ceny sprzedaży. Chciałbyś poznać rynek i dowiedzieć się na jakie warunki możesz liczyć aby sprawdzić czy eksport z Tajlandii będzie dla Ciebie opłacalny. Przygotujemy dla Ciebie raport cenowy produktów, które chciałbyś importować. Na podstawie raportu będziesz mógł dokonać kalkulacji opłacalności inwestycji.

Eksport z Tajlandii wyszukanie dostawców towarów.

Szukasz eksporterów na terenie Tajlandii, którzy oferują poszukiwane przez Ciebie produkty i surowce. Wyszukamy interesujących Ciebie dostawców i sprawdzamy ich wiarygodność. Pracownik The Sense Of Market osobiście wizytuje fabrykę producenta w Tajlandii aby sprawdzić na miejscu jak wygląda produkcja. Efektem wywiadu gospodarczego jest obszerny raport zawierający informacje kluczowe dla podjęcia decyzji o złożeniu zamówienia. W szczególności sprawdzamy jak wygląda fabryka dostawcy. Jaki jest zakres produkcji, możliwości produkcyjne. Raportujemy kto jest prawnym przedstawicielem firmy oraz czy firma posiada niezbędne licencje.

Eksport z Tajlandii prowadzenie negocjacji, organizacja produkcji, kontrola.

W twoim imieniu wynegocjujemy najlepsze warunki cenowe z eksporterem. Ustalimy warunki spedycji i zweryfikujemy wymagane certyfikaty oraz licencje. W razie potrzeby eksportujemy próbki, które mogą być zarówno częścią bieżącej produkcji dostawcy jak i zostać wyprodukowane zgodnie z określonym wzorem. Organizujemy produkcję pod marką własną Klienta tzw. OEM (Original Equipment Manufacturer). Czuwamy nad prawidłową organizacją i jakością produkcji. Nadzorujemy i monitorujemy stan zaawansowania realizacji zamówienia przez dostawcę. Organizujemy audyt w trakcie produkcji oraz dokonujemy kontroli przedwysyłkowej towaru. Inspekcje przeprowadzają wykwalifikowani inspektorzy a wyniki publikowane w raportach pokontrolnych są akceptowane przez dostawców oraz banki (akredytywa).

Zorganizowanie transportu i obsługi celnej.

Organizujemy i monitorujemy proces załadunku i transportu. Zapewniamy naszym Klientom najkorzystniejsze oferty spedycyjne, współpracując ze sprawdzonymi agencjami, które świadczą zarówno wysoką jakość usług jak i konkurencyjne ceny. Kompletujemy dokumenty wymagane przy odprawie celnej, które są niezbędne do skutecznego przeprowadzenia eksportu z Tajlandii. Nasz pracownik na miejscu koordynuje prawidłowy przebieg całego procesu wysyłki towaru, który bezpiecznie trafi do twojego magazynu.

Tajlandia to ciekawy rynek dla polskich producentów, ale trzeba na niego wejść z konkretną wizją i pamiętać o lokalnych uwarunkowaniach. Dlatego jako The Sense Of Market – kompleksowo zadbamy o bezpieczny eksport twoich towarów z Tajlandii.

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close