Import z Azji

Azja jest dzisiaj jednym z najszybciej rozwijających się rejonów świata. W rezultacie powstaje coraz więcej przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji wysokiej jakości produktów. Już nie tylko na terenie Chin ale też takich państw jak Tajlandia czy Wietnam. Dotyczy to zarówno produkcji surowców jak i produktów wysoko przetworzonych jak elektronika, medycyna czy maszyny przemysłowe. Wyraźnie widać to na przykładzie najpopularniejszych produktów importowanych z Tajlandii do Polski. Mianowicie są to głównie maszyny, urządzenia mechaniczne i elektryczne oraz ich części. Dodatkowo przyrządy i aparatura oraz tworzywa sztuczne jak na przykład kauczuk naturalny. Poza tym dużym powodzeniem cieszą się produkty medyczne jak chociażby rękawiczki nitrylowe teksturowane czy słynne na cały świat rękawice Grippaz. W związku z dynamicznym rozwojem azjatyckiej gospodarki coraz więcej przedsiębiorców z Europy interesuje import z Azji. Dlatego nasza firma specjalizuje się w obsłudze bezpiecznego importu z Azji do Europy.

Warto zaznaczyć, że posiadamy oddział naszej firmy znajduje się w jednym z najwiekszych miast Azji – Bangkoku. W związku z tym możemy zapewnić najwyższy poziom wsparcia i zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie importu z Azji. W szczególności w zakresie:

  • Poszukiwania dostawcy.
  • Organizacji produkcji.
  • Kontroli jakości.
  • Organizacji spedycji.

Jak zacząć import z Azji?

Zastanawiasz się jak zacząć import z Azji? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonego zespołu, który pomoże Ci bezpiecznie przeprowadzić transakcję. W związku z tym zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie importu z Azji. Jesteśmy profesjonalnym agentem sourcingowym – wspieramy pozyskiwanie i obsługę importu produktów z Azji Południowo-Wschodniej. Co więcej nasz doświadczony zespół zajmuje się wsparciem i koordynacją wymiany handlowej również na miejscu. Ponieważ posiadamy biuro w Bangkoku i pracowników na miejscu w Tajlandii. W związku z powyższym dopilnujemy twoich interesów na miejscu. Ponadto zajmujemy się wyszukiwaniem interesujących ofert produktowych dla importu do krajów Unii Europejskiej. Wyszukamy wykonawcę i zorganizujemy dla Ciebie produkcję. Dlatego jeżeli chciałbyś porozmawiać z nami o możliwościach jakie daje import z Azji, serdecznie zapraszamy Ciebie do kontaktu.

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close