Import z Tajlandii

Import z Tajlandii na zlecenie The Sense Of Market umożliwia zamówienie produktów bezpośrednio od producenta. Oznacza to, że działamy w imieniu Klienta, i jest on bezpośrednim importerem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, bezpośredni import z Tajlandii omija pośredników i hurtowników. Innymi słowy dzięki współpracy z The Sense Of Market kupujesz produkt po wynegocjowanych specjalnie dla Ciebie cenach oferowanych przez dostawców z Tajlandii. Dodatkowo dzięki osobistej kontroli jakości na miejscu, masz pewność, że twój towar jest dokładnie tym czego oczekujesz.

  • Import z Azji bezpośrednio od producenta.
  • Siedziba w Bangkoku.
  • Przedstawiciel w Polsce .
  • Ciągła obecność na targach.
  • Umowy z producentami na wyłączność.
  • audyty producentów.
  • wsparcie w negocjacjach i organizowaniu transportu.

The Sense of Market zapewnia bezpieczny import z Tajlandii, chronimy naszych Klientów przed popełnieniem błędów wynikających z niewiedzy lub braku doświadczenia. Właściwie zajmujemy się każdym etapem przedsięwzięcia od poszukiwań producenta, poprzez kontrole jakości, na organizacji transportu i dopilnowaniu załadunku kończąc. Oczywiście nie musisz znać języka tajskiego aby zostać importerem z Tajlandii. Ponieważ nasze biuro znajduje się w Bangkoku mamy doskonałe rozeznanie na miejscu. Dzięki temu nasi pracownicy są na miejscu i dołożą wszelkich starań aby przeprowadzić twoją transakcję bezpiecznie.

Kompleksowo organizujemy przygotowanie importu z Tajlandii. Dlatego możesz nam zlecić całą operację od A do Z lub przygotowanie raportu na temat eksporterów, który obejmuje różne aspekty w zależności od potrzeb Klienta i rodzaju towaru. Są to między innymi:

Raporty cenowe

Interesuje Cię import z Tajlandii ale nie jesteś pewien czy warto importować wybrane przez Ciebie towary. Ponieważ nie znasz cen i nie wiesz jak kształtują się przedziały cenowe dla poszczególnych wolumenów zamówień, nie wiesz czy import z Tajlandii będzie dla Ciebie opłacalny. Przygotujemy dla Ciebie raport cenowy produktów, których poszukujesz. Dzięki temu będziesz mógł obliczyć potencjalną stopę zwrotu z inwestycji.

Wyszukiwanie dostawców w Tajlandii

Przeprowadzamy wywiad gospodarczy, sprawdzamy wiarygodność dostawcy. Pracownik The Sense Of Market osobiście składa wizytę w fabryce producenta w Tajlandii. Efektem naszej pracy jest obszerny raport zawierający informacje kluczowe dla podjęcia decyzji o złożeniu zamówienia. W szczególności sprawdzamy jak wygląda fabryka dostawcy. Jaki jest zakres produkcji, możliwości produkcyjne. Raportujemy kto jest prawnym przedstawicielem firmy oraz czy firma posiada niezbędne licencje.

Import z Tajlandii prowadzenie negocjacji, organizacja produkcji, kontrola.

Negocjujemy w imieniu klienta warunki dostawy i ceny produktów. Sprawdzamy wymagane certyfikaty i licencje oraz inne potrzebne dokumenty. Eksportujemy próbki towarów, które mogą być zarówno elementami bieżącej produkcji dostawcy lub zostać wykonane zgodnie z przesłanym wzorem Klienta. Zapewniamy pieczę nad organizacją produkcji według wzoru, a także pod marką własną Klienta tzw. OEM (Original Equipment Manufacturer). Jako strategiczny partner importu zapewniamy stały nadzór nad stanem zaawansowania realizacji zlecenia przez dostawcę. Organizujemy kontrolę w trakcie produkcji oraz dokonujemy kontroli przedwysyłkowej towaru. Kontrole przeprowadzają wykwalifikowani inspektorzy a wyniki przedstawiane w raportach pokontrolnych są akceptowane przez dostawców oraz banki (akredytywa).

Import z Tajlandii zorganizowanie transportu i obsługi celnej.

Przeprowadzamy nadzór nad procesem załadunku i transportu. Oferujemy naszym Partnerom najkorzystniejsze oferty spedycyjne. Przygotowujemy i kompletujemy dokumenty wymagane przy odprawie celnej, które są niezbędne do skutecznego przeprowadzenia eksportu z Tajlandii. Współpracujemy ze sprawdzonymi agencjami, które oferują zarówno wysoką jakość obsługi jak i atrakcyjne ceny. Nasz pracownik na miejscu koordynuje prawidłowy przebieg całego procesu wysyłki towaru, który bezpiecznie trafi do twojego magazynu.

The Sense Of Market – kompleksowo zadbamy o bezpieczny import z Tajlandii.

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close