Kauczuk naturalny

Kauczuk naturalny jest surowcem, który zmienił oblicze przemysłu na świecie. W związku z tym szacuje się, że współcześnie 50 000 różnego typu produktów jest wytwarzanych w oparciu o kauczuk. Dlatego firma The Sense Of Market z siedzibą w Bangkoku to czołowy importer takich produktów jak kauczuk naturalny, lateks naturalny i płynny surowiec do wyrobu kauczuku gumy dla przemysłu. Ponadto zajmujemy się importem kauczuku naturalnego i innych substancji do wyrobów gumowych bezpośrednio od producentów z Tajlandii. Dodatkowo w imieniu klienta prowadzimy negocjacje cen i konkretyzujemy warunki dostawy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni na miejscu mamy możliwość przeprowadzenia kontroli jakości, która jest wykonywana przez wykwalifikowanych inspektorów. Na koniec prowadzimy nadzór nad procesem załadunku i transportu lateksu. Podsumowując dzięki nam twój towar trafia bezpiecznie we wskazane miejsce.

  • Import z Azji bezpośrednio od producenta.
  • Siedziba w Bangkoku.
  • Przedstawiciel w Polsce .
  • Ciągła obecność na targach.
  • Umowy z producentami na wyłączność.
  • audyty producentów.
  • wsparcie w negocjacjach i organizowaniu transportu.

Kauczuk naturalny to nie to samo co lateks naturalny.

Kauczuk jest składnikiem soku mlecznego inaczej lateksu naturalnego. Zwykle oba produkty używane są jako synonimy. Jednak kauczuk i lateks naturalny to nie ta sama substancja. W rzeczywistości sok mleczny (lateks naturalny) pozyskuje się z drzewa kauczukowca brazylijskiego lub innych drzew z rodzin wilczomleczowatych. Zebrany sok mleczny jest oczyszczany i stabilizowany, a następnie przewożony do zakładów przemysłowych jako płynny surowiec do wyrobu kauczuku gumy. Kauczuk naturalny może też być suszony i formowany w bryły bezpośrednio na plantacji, które potem są wykorzystywane w przemyśle. Wysokiej jakości kauczuk naturalny ma jednolitą konsystencję i żółtawą barwę

The Sense Of Market z siedzibą w Bangkoku zapewnia usługi zapewniające bezpieczny import z Tajlandii i eksport z Tajlandii. Skontaktuj się z nami i powiedz jakich produktów lub półproduktów potrzebuje twoja firma. Mamy swoich przedstawicieli na miejscu w Polsce. Pomożemy Tobie w bezpiecznym imporcie produktów z Tajlandii.

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close