Kauczuk naturalny

Surowiec, który zmienił oblicze przemysłu na świecie to kauczuk naturalny. W związku z tym szacuje się, że współcześnie ponad 50 000 różnego typu produktów jest wytwarzanych w oparciu o to tworzywo. Mając to na uwadze zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym jest zapewnienie niezakłóconej, bezpiecznej i pewnej dostawy tego materiału dla przemysłu. W rezultacie The Sense Of Market z siedzibą w Bangkoku realizuje dostawy kauczuku z Tajlandii do Europy. W związku z tym jesteśmy czołowym importerem takich produktów jak: kauczuk naturalny, lateks naturalny i płynny surowiec do wyrobu kauczuku gumy dla przemysłu. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności w imieniu klienta prowadzimy negocjacje cen i konkretyzujemy warunki dostawy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni na miejscu mamy możliwość przeprowadzenia kontroli jakości, która jest wykonywana przez wykwalifikowanych inspektorów. Na koniec prowadzimy nadzór nad procesem załadunku i transportu lateksu. Podsumowując dzięki nam twój towar trafia bezpiecznie we wskazane miejsce.

  • Import z Azji bezpośrednio od producenta.
  • Siedziba w Bangkoku.
  • Przedstawiciel w Polsce .
  • Ciągła obecność na targach.
  • Umowy z producentami na wyłączność.
  • audyty producentów.
  • wsparcie w negocjacjach i organizowaniu transportu.

Kauczuk to składnik soku mlecznego, który nazywany jest też lateksem naturalnym. W związku z tym obie nazwy to synonimy. Tymczasem kauczuk i lateks naturalny to nie ta sama substancja. W rzeczywistości sok mleczny (lateks naturalny) pozyskujemy z drzewa kauczukowca brazylijskiego. Często również z innych drzew z rodzin wilczomleczowatych. Dalej zebrany sok mleczny oczyszczamy i stabilizujemy, a następnie przewozimy do zakładów przemysłowych jako płynny surowiec do wyrobu kauczuku gumy. Kauczuk naturalny może też suszyć i formować w bryły bezpośrednio na plantacji. Następnie w takiej formie są transportowane i wykorzystywane w przemyśle.

Import kauczuk naturalny

W rzeczywistości wysokiej jakości kauczuk naturalny ma jednolitą konsystencję i żółtawą barwę. Mówiąc inaczej wiemy jak ważne jest zapewnienie wysokiej jakości produkty, który będzie idealnym materiałem do produkcji w Państwa zakładzie przemysłowym. Dlatego zapewniamy najlepszej jakości produkt, który spełnia wymagania w zakładach produkcyjnych w Całej Europie. Zapraszamy do kontaktu.

%d
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close