Płynny surowiec do wyrobu kauczuku gumy

The Sense Of Market z siedzibą w Bangkoku zapewnia przedsiębiorstwom płynny surowiec do wyrobu gumy oraz kauczuku, prosto od producenta z Tajlandii. Jesteśmy partnerem biznesowym, który zapewni twojemu przedsiębiorstwu stałe, pewne dostawy surowca prosto od producenta, bez pośredników. Nasze biuro handlowe w Bangkoku w twoim imieniu wynegocjuje ceny i warunki dostawy. Dodatkowo dzięki naszej obecności na miejscu, skontrolujemy dostawcę, sprawdzamy wymagane certyfikaty i licencje oraz inne potrzebne dokumenty. Natomiast w razie potrzeby zapewnimy eksport próbek surowca do Europy. Podsumowując dopilnujemy wszystkich formalności, przeprowadzamy nadzór nad procesem załadunku i transportu.

  • Import z Azji bezpośrednio od producenta.
  • Siedziba w Bangkoku.
  • Przedstawiciel w Polsce .
  • Ciągła obecność na targach.
  • Umowy z producentami na wyłączność.
  • audyty producentów.
  • wsparcie w negocjacjach i organizowaniu transportu.

Surowiec do wyrobu kauczuku gumy – płynny.

Aby przemysł chemiczny mógł produkować odpowiedniej jakości wyroby gumowe potrzebny jest wysokiej jakości płynny surowiec do wyrobu gumy. Ponieważ kluczowym surowcem do wyrobów gumowych jest kauczuk naturalny którego jakość ma największy wpływ na wartość wyrobów gumowych. Mówiąc inaczej kauczuk naturalny to substancja, którą pozyskuje się z soku mlecznego kauczukowca brazylijskiego. Im lepsza jakość surowca podstawowego tym większa szansa na uzyskanie lepszego produktu. Należy pamiętać, że kauczuk naturalny pozyskiwany jest z lateksu. Lateks naturalny uzyskuje się poprzez nacinanie drzewa kauczukowego (kauczukowiec brazylijski) i pozyskiwanie soku mlecznego. Podsumowując jest to substancja naturalna pozyskiwana z drzewa. Plantacje kauczukowca rosną jedynie w ciepłym klimacie. Skutkiem tego jednym z największych producentów lateksu naturalnego i kauczuku naturalnego jest Tajlandia.

Import kauczuku i lateksu z Tajlandii.

The Sense Of Market z siedzibą w Bangkoku świadczy usługi zapewniające bezpieczny import z Tajlandii i eksport z Tajlandii. W związku z tym organizujemy kompleksową opiekę nad wszystkimi procedurami importowymi i eksportowymi z Tajlandii. Biorąc wszystko pod uwagę jednym z częściej dostarczanych przez nas produktów jest płynny surowiec do wyrobu kauczuku gumy. Niemniej jednak dostarczamy dużo innych tajskich produktów poszukiwanych w na kontynencie Europejskim jak np. rękawiczki nitrylowe.

%d
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close