Rękawice Grippaz

Nasza firma The Sense of Market realizuje kompleksowy import z Azji do Europy. W naszej ofercie posiadamy rękawice Grippaz w różnych kolorach i rozmiarach. Rękawice nitrylowe charakteryzują się odpornością na przenikanie rozmaitych cieczy, a także drobnoustrojów. Dodatkowo znajdują zastosowanie przy pracach wymagających sterylności i higieny oraz wszędzie tam, gdzie wykonywane są prace precyzyjne. Ponieważ jesteśmy akredytowanym przedstawicielem firmy Grippaz na Europę, możemy zapewnić Państwu nieograniczoną ilość produktów po możliwie najniższej cenie. Dzięki bezpośredniemu importowi od producenta zapewniamy  dostęp do najprawdopodobniej najlepszych rękawic nitrylowych dla profesjonalistów.

Rękawiczki nitrylowe teksturowane Grippaz to unikalny, opatentowany produkt. Rękawiczki nitrylowe produkowane przez Grippaz, zrewolucjonizowały rękawice robocze i medyczne na całym świecie. Ogólnie mówiąc, ich unikalna cecha to między innymi z zastosowanie w składzie produktu specjalnych mieszanek NBR – kauczuk nitrylowy butadienowy. Ponieważ NBR nie zawiera żadnych wypełniaczy i silikonu – rękawiczki Grippaz nie są alergogenne. Kolejną unikalną cechą rękawic Grippaz jest ich oburęczność. Wzór tekstury wytłoczony jest na obu stronach rękawicy, wewnętrznej i zewnętrznej dzięki takiej budowie każda rękawica pasuje zarówno na lewą jak i prawą dłoń. Ich wyjątkowe cechy to między innymi:

  • Antyalergiczne
  • Nie zawiera silikonu
  • Oburęczne
  • Teksturowane

Nasi eksperci ds. kontroli jakości sprawdzają każdą przesyłkę, zanim opuści fabrykę. Wszyscy producenci posiadają certyfikat ISO. Nasi inspektorzy są specyficzni dla produktu i przeszkoleni w branży.

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close