Rękawiczki nitrylowe teksturowane

Powierzchnia rękawic diagnostycznych Grippaz jest teksturowana, dzięki czemu zapewnia pewny chwyt zarówno suchych jak i wilgotnych przedmiotów. Dodatkowo zapewniają wysoki komfort pracy przez teksturowane końcówki palców, dzięki czemu zwiększają przyczepność rękawic. Rękawiczki nitrylowe teksturowane Grippaz są obustronnie teksturowane. Tekstura wierzchnia pomaga zachować większą kontrolę przedmiotu w dłoni.

  • Import z Azji bezpośrednio od producenta.
  • Siedziba w Bangkoku.
  • Przedstawiciel w Polsce .
  • Ciągła obecność na targach.
  • Umowy z producentami na wyłączność.
  • audyty producentów.
  • wsparcie w negocjacjach i organizowaniu transportu.

Jedną z najważniejszych cech jakie cechują rękawice Grippaz jest jest brak lateksu w składzie produktu. W związku z tym jest to idealna alternatywa dla rękawic lateksowych, które mają w składzie tiomoczniki, tiuramy i tiazole mogące uczulać. W porównaniu z nimi rękawiczki nitrylowe są neutralne dla skóry i nie wywołują alergii. Dlatego osoby, u których stwierdzono alergię na kauczuk naturalny (lateks) powinny korzystać rękawic nitrylowych. Wykorzystanie hipoalergicznego nitrylu sprawia, że ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych spada właściwie do zera.

Grippaz rękawiczki teksturowane dystrybucja

Jeżeli jesteś zainteresowany importem rękawic nitrylowych teksturowanych marki Grippaz, serdecznie zachęcamy Ciebie do kontaktu. Rękawiczki nitrylowe teksturowane to najlepszy wybór dla branży medycznej, kosmetycznej oraz innych profesji, które wymagają zachowania higieny dłoni. Jesteśmy dystrybutorem marki Grippaz na Europę, zapewniamy wyjątkowo korzystne warunki importu tego produktu bezpośrednio od producenta z Azji..

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close